Лют

Онлайн-захід на тему: «Психологія англійською»

22 лютого 2023 року відбувся відкритий інтегрований онлайн-захід, побудований на принципах партнерства та співробітництва, на тему: «Психологія англійською». Захід організовано викладачем І категорії з психології А. М. Войтовською та викладачем вищої категорії іноземної мови В. С. Левицькою разом зі студентами-практикантами філологічного факультету МНУ імені В. О. Сухомлинського.

У процесі роботи учасники спробували розпізнати власні емоції та закріпити їх в пам’яті на англійській мові, пограти в ігри на співвідношення емоційного стану та погоди, значення дружби в умовах сьогодення, оцінили рівень власної напруженості, отримали практичні поради для стабілізації власного емоційного стану.