Лют

Рік незламності!

Тяжкий, нещадний рік… Україна вже стала частинкою кожного із нас. Знищити чи приспати цей образ більше не вдасться – надто він яскравий, захопливий і бажаний. За нього ми віддали багато зусиль в минулому. За нього боряться наші захисники зараз.

Уже рік, як долаємо ворога, кожен зі свого фронту. І ми продовжуємо це робити. Наше життя вже ніколи не стане колишнім та й ми вже ніколи не будемо такими, як були, але не здаваймося! Ворог з кожним днем стає все слабший, а дух українців все сильніший, тому не потрібно втрачати віру. Все буде Україна!

Голова студентської ради Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського
Анастасія Єрмак,студенти та викладачі кафедри української мови і літератури.