Лют

Незабаром в Інституційному репозитарії!

Шановні викладачі!

Пропонуємо Вам ознайомитись з електронною версією нового науково-допоміжного бібліографічного покажчика «Дисертації у фонді Наукової бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського (2009-2018 рр.)», присвяченого ювілейним датам 2023року: 110-й річниці МНУ імені В. О. Сухомлинського та 110- річному ювілею Наукової бібліотеки.

Основа добору інформації для покажчика – фонд дисертацій, що зберігаються в бібліотеці університету. Видання містить інформацію про дисертації, захищені у спеціалізованих вчених радах Миколаївського національного університету імені
В. О. Сухомлинського та провідних закладах вищої освіти України в 2009 – 2018 рр. Бібліографічний опис дисертацій доповнюють відомості, які повніше розкривають зміст наукових досліджень: анотація; прізвище наукового керівника й консультанта; назва закладу вищої освіти, в якому виконано дисертаційну роботу. Покажчик розрахований на науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів, студентів, усіх, хто цікавиться науковими дослідженнями.

Для отримання інформації про покажчик звертайтесь за адресами: nbmnu@ukr.net  та  naukova.cz2020@gmail.com