Гру

Концерт до Дня Збройних Сил України

3 грудня 2015 р. професорсько-викладацький колектив Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського привітав із Днем Збройних Сил України тих, для кого слово «честь» не втратила свого первинного значення – викладачів і курсантів кафедри військової підготовки.

До присутніх звернувся ректор університету професор В. Д. Будак, зауваживши, що наші випускники – справжні герої своєї Батьківщини, які самовіддано захищають її незалежність. На честь свята курсанти військової підготовки одержали почесні подарунки – десантні берети.

Кафедра військової підготовки єдина в м. Миколаєві, тут отримують військову підготовку студенти інших університетів міста. Завдяки активній підтримці та участі ректора В. Д. Будака кафедра стала ініціатором створення осередку українського козацтва, які беруть активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді.

Редакція університету