Лют
2023

Настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

20 лютого 2023 року на платформі  ZOOM відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики для студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» заочної та денної  форми навчання.

Керівники практики ознайомили здобувачів вищої освіти з метою i змістом педагогічної практики, завданнями та формами звітності; провели інструктаж з безпеки життєдіяльності.

На настановчій конференції обговорені організаційні питання щодо дистанційного проходження виробничої педагогічної практики в закладах дошкільної освіти.

У період практики в студентів закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, формуються професійні якості особистості вихователя, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.