Лют

Зустріч з учнями Миколаївського ліцею

24 лютого 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри германської філології філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О.Сухомлинського з учнями 11 класів Миколаївського ліцею № 58.

Старшокласникам розповіли про спеціальність «Середня освіта (Мова і література (англійська)», міжнародну діяльністю кафедри германської філології, можливість одержання подвійного диплому по закінченню навчання за обраною спеціальністю. Також звернули увагу на вимоги до міжпредметного тесту з англійської мови.

Майбутні абітурієнти одержали запрошення на день відкритих дверей спеціальності «Середня освіта (Мова і література (англійська)», що відбудеться 11 березня о 10.00, де буде можливість пройти пробний тест з англійської мови.

Щиро дякуємо вчителям Наталі Ярославівні і Ларисі Миколаївні за приємну зустріч. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, творчіх успіхів у вашій роботі і мирного неба.