Бер

Виробнича практика спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)»

Триває виробнича практика з фізичної культури для студентів спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)», яка дає можливість студентами усвідомити правильність вибору професії, розвиває креативні здібності; знайомить зі специфікою організації діяльності сучасних закладів загальної середньої освіти; формує потребу запроваджувати в освітній процес ІКТ (керівник практики доцент В. М. Лелека ).

Студенти із захопленням демонструють свої індивідуальні особливості оволодіння професійними навичками, досвідом практичної діяльності, вміння постійного саморозвитку та самовдосконалення. Майбутні вчителі розповіли не лише про результати своєї роботи, але і про набутий досвід, який вони отримали в результаті практики.

Колектив кафедри фізичної культури та спорту висловлює щиру вдячність В. В. Петровій (Миколаївська ЗОШ № 20), О. В. Алєксєєвій (Миколаївська ЗОШ № 12), О. В. Хоменко (Миколаївська ЗОШ № 55), І. С. Анікину (Фаховий коледж МНУ ім. В.О. Сухомлинського), В. В. Сінченко (Миколаївська ЗОШ №42), М. М. Корж (Миколаївська ЗОШ №6), А. С. Турчанову (Новогригорівська гімназія) за розуміння, підтримку, цінні практичні поради майбутнім вчителям фізичної культури.