Бер
2023

28 лютого 2023 року в онлайн-режимі відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна». Організатори семінару – Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Ukraine Active».

Викладачі кафедри фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського доцент А. В. Курчатова, доцент В. М. Лелека, О. В. Войчун, В. С. Молотильнікова долучились до конференції і взяли участь в обговоренні актуальних питань розвитку фізичної культури та спорту в Миколаєві та Миколаївській області.

Наступна зустріч відбудеться 07 березня 2023 року.