Бер
2023

Вітаємо Дмитра Січкова із захистом науково-дослідницької робіти учнів-членів МАН України (науковий керівник – к. пед. н., доц. Манькусь Ірина Володимирівна)

Колектив відкритого освітнього проєкту «Крок до науки», що впроваджується колективом кафедри фізики, математики та інформаційних технологій вітає Дмитра Січкова із захистом науково-дослідницької робіти учнів-членів МАН України у 2022-2023 навчальному році.

Юний науковець захистив свою роботу «Розвиток компетентності в природничих науках у здобувачів освіти на основі STEM-орієнтованого підходу» на базі Авторської Української школи GRAND (м. Бухарест) під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Манькусь Ірини Володимирівни.

Бажаємо подальших результатів на науковій ниві!