Бер
2023

Кафедра початкової та дошкільної освіти приєднується до флешмобу на підтримку мешканців окупованих територій «ЄДИНЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ»

До річниці початку опору на тимчасово окупованих територіях 6 березня стартує флешмоб «Єдине серце України». Його ініціює рух спротиву «Жовта стрічка» з метою підтримки людей, які чинять спротив в окупованих містах.

Щоб долучитись до флешмобу, потрібно викласти у соцмережі світлину з половинкою серця на фоні свого міста з хештегом #ЄдинеСерцеУкраїни та тегом @yellowribbonua, а українці в окупованих містах зроблять фото з другою половинкою. Організатори поєднають фото у колажі, щоб символічно об’єднати серця на всій території України.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до флешмобу і підтримати людей, які живуть на окупованих територіях.