logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


838 ДЕНЬ ВІЙНИ


06
Бер
2023

Круглий стіл, присвячений року боротьби, свободи та незламності українського народу

     3 березня 2023 року викладачі кафедри історії та студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського провели круглий стіл, присвячений року боротьби, свободи та незламності українського народу.

     Учасники круглого столу наголосили на тому, що Україна за період війни стала символом нескореності та боротьби за свободу для усього цивілізованого світу.

     Українці тримають оборону й демонструють волю перемогти ворога, чим доводять спроможність протистояти російській військовій агресії. Ми об’єднали зусилля у лавах Збройних сил України, Національної гвардії України, масового волонтерського руху, а також на дипломатичному, інформаційному, історичному та інших фронтах. Цілком справедливо вважати, що українці проливають кров і за вільну та демократичну Європу і збереження світового порядку.

     Із доповідями виступили викладачі Надія Рижева, Людмила Хрящевська, Наталія Данік, Катерина Шапочка, Олена Морозан, Владислав Мирун; аспіранти, студенти університету та коледжу Юлія Калініченко, Ганна Лісова, Тетяна Павліченко, Софія Руденко, Валерія Бойко, Лілія Глов’як, Віталій Маніяк, Ілля Хворостянюк, Андрій Гавриленко, Анастасія Єрмак, Катерина Бондар, Максим Панфілов, Катерина Кузьміна, Вячеслав Пархомов та інші.

     За рік повномасштабної війни сталися події, які набули символічного значення для українців. І цей перелік поповнюється ледь не щодня. Але вони лише додають сили і демонструють мужність українського народу.

     Віримо в наших Захисників і впевнено крокуємо до Перемоги!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*