Бер
2023

Показова лекція професора кафедри початкової та дошкільної освіти, доктора педагогічних наук О. С. Трифонової з теми: «Компоненти фонетичної компетенції: їх сутність і характеристика»

1 березня 2023 року відбулася показова лекція професора кафедри початкової та дошкільної освіти, доктора педагогічних наук О. С. Трифонової з теми: «Компоненти фонетичної компетенції: їх сутність і характеристика» (навчальна дисципліна «Дошкільна лінгводидактика з культурою мовлення та виразним читанням») для студентів ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта». На занятті були присутні: завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор С. І. Якименко, кандидати педагогічних наук, доценти Т. М. Білявська, А. А. Тимченко, К. А. Шапочка, С. О. Тесленко.

Студенти ознайомились із поняттям «фонетична компетенція», сутністю її компонентів, розглянули періоди і закономірності становлення звуків у дитини; проаналізували програмовий зміст, принципи, методи і прийоми формування фонетичної компетенції в дітей дошкільного віку. Увага студентів упродовж заняття активізувалася проблемними запитаннями, лекційний матеріал супроводжувався наочною демонстрацією за допомогою мультимедійного обладнання.