Бер

До дня народження Т. Г. Шевченка

У 1814 році 9 березня народився Тарас Шевченко. Його ми знаємо як визначного поета, класика української літератури, мислителя та художника. У 2023 році весь світ відзначає 209-річчя від дня народження письменника. Феномен Шевченка на формування світогляду українців є неоціненним, він був актуальним у минулому, є актуальним сьогодні, і буде – завтра

З метою формування у молоді національної свідомості, патріотизму та любові до української мови, поезії, літератури на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів кандидат економічних наук В. В. Волошина-Сідей та кандидат економічних наук, доцент І. Ю. Рудь провели виховні заходи, присвячені дню народження Т. Г. Шевченка у 279, 379 та 579 групах. Під час заходів переглянули фільм – біографію митця «Таємниці генія Шевченка», обговорили зі студентами значущість митця у формуванні свідомості українців, згадали про актуальність його творів і нині. Здобувачі освіти поділилися своїми роздумами та улюбленими творами Кобзаря.