Бер

«І чужому навчайсь, й свого не цурайтесь…»

Учітеся, брати мої,

Думайте, читайте,

І чужому навчайсь,

Й свого не цурайтесь.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. До них належить і ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Увесь свій могутній талант він присвятив служінню народові. Кобзар писав: «Історія мого життя становить частину історії моєї Батьківщини». Шевченко вийшов із народу, жив народом, і не тільки думкою, а й обставинами життя був з ним міцно і кровно зв’язаний.

Саме тому 9 березня 2023 р. у річницю дня народження великого Кобзаря студенти 348 групи спеціальності 013 «Початкова освіта» разом з куратором А. А. Тимченко вшанували пам’ять Т. Г. Шевченка, провівши виховний захід «Кобзарева струна не вмирає». Було згадано складну біографію видатного українського поета, художника; розглянуто його найвідоміші картини («Катерина», «У степах Арала», «Циганка ворожить», «Гористий берег острова Миколая» та інші), пролунали відомі вірші, уривки з поем, цитати.