Бер

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Мрію словом я торкнутись серця…»!

Кафедра української мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського підводить підсумки конкурсу творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…», присвяченого 300–літньому ювілею Григорія Савича Сковороди.

Раді повідомити, що за результатами конкурсу 2023 року переможцями стали 15 учнів загальноосвітніх закладів у таких номінаціях:

«Комп’ютерна презентація»

І місце

Лисак Анастасія – учениця 9 класу Олександрівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів імені Т. Шевченка Олександрівської селищної ради.

Керівник роботи – Лисак Наталія Володимирівна.

ІІ місце

Война Анастасія – учениця 11 класу Миколаївського ліцею №60 Миколаївської міської ради.

Керівник роботи – Згирій Наталія Миколаївна.

ІІІ місце

Гундяк Костянтин – учень 8-Б класу Єланецького ліцею №1 Єланецької селищної ради.

«Художній твір»

І місце

Іванюк Марія – учениця 11 класу КЗ Кривоозерський ліцей №1 Кривоозерської селищної ради.

Керівник роботи – Кравцова Антоніна Сергіївна.

Якименко Ангеліна – учениця 7-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 50 імені Г. Л. Дівіної Миколаївської міської ради.

Керівник роботи – Горецька Надія Василівна.

ІІ місце

Матвійчук Денис – учень 10 класу Плющівського ліцею Баштанської міської ради.

Керівник роботи – Чумаченко Валентина Іванівна.

Мазур Катерина – учениця 9 класу Секретарської гімназії Кривоозерської селищної ради.

Керівник роботи – Карп Тетяна Анатоліївна.

ІІІ місце

Ікленко Ярослав – учень 8-А класу Вознесенської гімназії №4 Вознесенської міської ради.

Керівник роботи – Потоцька Олена Петрівна.

Шелемба Петро – учень 11 класу Садівського ліцею Благодатненської сільської ради.

Керівник роботи – Шутко Вікторія Іванівна.

Дубовенко Вікторія – учениця 11 класу Анатоліївського ліцею Коблівської сільської ради.

Керівник роботи – Крюкова Оксана Сергіївна.

«Фотоколаж»

І місце

Дериглазов Олександр – учень 9-Б класу Єланецького ліцею №1 Єланецької селищної ради.

ІІ місце

Романович Андрій – учень 8-Б класу Єланецького ліцею №1 Єланецької селищної ради.

ІІІ місце

Бодюл Єва – учениця 8-А класу Олександрівського ліцею імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради.

Керівник роботи – Гаврилюк Людмила Володимирівна.

«Публіцистика»

І місце

Островська Єлизавета – учениця 7 класу Дорошівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Дорошівської сільської ради.

Керівник роботи – Кравченко Наталія Анатоліївна.

ІІ місце

Косянчук Альона – учениця 9 класу Червонобаштанського ліцею Вільнозапорізької сільської ради.

Керівники роботи – Мельник Олена Борисівна.

Вітаємо переможців та керівників їх робіт! Бажаємо усім учасникам конкурсу оптимізму, наполегливості у реалізації найсміливіших планів, творчої наснаги для нових звершень та нашої спільної Великої Перемоги!