Бер

Робоча нарада спеціалістів Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН

10 березня 2023 року на робочій нараді спеціалістів Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН були присутні декан природничого факультету, доцент А. В. Курчатова та завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, доцент В. М. Лелека.

Під час наради були окреслені основні завдання відділення на березень-травень 2023 року, а саме: здійснення організаційно-практичних заходів щодо участі учнівської та студентської молоді у Всеукраїнських спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходах, зокрема V літній Гімназіаді України, ХVІІІ літній Універсіаді України, Спортивних іграх України серед учнів ЗП(ПТ)О, Спортивних іграх України серед студентів ЗФПО, фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт», фізкультурно-оздоровчих заходах «Козацька ліга», «Рух це здорово!», онлайн-челендж з ігрових видів спорту «Віртуозний м’яч» серед учнівської та студентської молоді тощо.

13 березня 2023 розпочався онлайн-челендж з ігрових видів спорту «Віртуозний м’яч» серед учнівської та студентської молоді, до цього заходу долучилися викладачі та студенти спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)».