Гру

Виховання по-французьки, або педагогіка «з родзинкою»

«Виховання по-французьки», «Поклик душі», «Виховання у країні лісів та озер» – колоритні назви творчих проектів, що підготували студенти факультету іноземної філології та доцент І. В. Середа.

Отже, кращий ігровий проект – «Виховання в Південній Кореї, Індії, Франції та Греції» Сербіної Т., Тищенко С., Назаренко В. та Чаус О. Творчий проект школи майбутнього – «Поклик душі» Адойченко Я. та Березукової Д. Перемогу в номінації «Кращий дослідницький проект» здобули Кішко С., Караіван Л., Артемчук А., у номінації «Кращий інформаційний проект» – Бурлака Ю. і Бельська Я. та Юркуц Т. і Фатич О. Студенти-переможці нагороджені дипломами та солодкими призами.

проекти 003

проекти 006