Бер

«Подаруй усмішку дитині…»

Тримаючи тил, дуже важливо надавати допомогу тим, хто перебуває в найнебезпечніших регіонах. Із цією метою на базі кафедри української мови і літератури з січня 2023 року розпочалась і триває акція «Подаруй усмішку дитині…». Кожен може подарувати позитивні емоції діткам, які потерпають від агресії російських терористів й мають складні життєві обставини.

Завдяки зусиллям активних студентів, викладачів, співробітників Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та небайдужих миколаївців дітки з незламного міста Очакова незабаром отримають чергову партію небхідних речей.

Дякуємо усім, хто не залишився байдужим й підтримав родини, що опинилися в надскладних умовах унаслідок російської агресії.

Гуртуймося заради спільної справи!Наближаймо Перемогу разом!