Бер

Анонс заходів до Всесвітнього тижня грошей

Кафедра економіки, менеджменту та фінансів у співпраці з ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» долучилися до щорічної інформаційної кампанії Global Money Week. Метою заходу є формування у молоді навичок із фінансової грамотності.

Впродовж двох тижнів планується велика кількість просвітницьких заходів, квестів, лекцій, воркшопів та конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молоді.

Кафедра активно співпрацює з викладачами та студентами коледжу у рамках кампанії Всесвітнього тижня грошей, що є  дієвим  методом профорієнтаційної роботи.

Запрошуємо усіх охочих долучатися до заходів, адже це прекрасна можливість підвищити рівень обізнаності у сфері фінансів.