Бер

Показове практичне заняття з дисципліни «Сучасна українська мова з практикумом»

17 березня 2023 року відповідно до плану роботи кафедри початкової та дошкільної освіти кандидат філологічних наук, доцент Т. М. Білявська провела показове заняття із сучасної української мови з практикумом зі студентами І курсу 148 групи денної форми навчання на тему: «Лексикографія».

У межах практичного заняття висвітлено відомості про сучасні лексикографічні джерела. Студенти підготували проєкти, які містили інформацію про різні типи словників. Відповідно, було визначено, які лексикографічні праці є актуальними в контексті педагогічної діяльності вчителя початкової школи. Варто зауважити, що цікавими були рубрики: «Наукова хвилинка» та «Культура мовлення». Такий формат роботи сприяв формуванню навичок дослідницької роботи студентів; спонукав їх мислити науково, логічно, творчо.