Бер

Онлан-захід до Global Money Week

20 березня 2023 року викладачі кафедри економіки менеджменту та фінансів Н. В. Данік та В. В. Волошина-Сідей разом з викладачем ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» А. О. Подгорною провели перший онлайн-захід у межах запланованої кампанії до Всесвітнього тижня грошей.

Знайомство з Global Money Week та програмою заходів Тижня фінансової грамотності в коледжі відбулося у дружній співпраці тренерів та учасників заходу. Здобувачі освіти познайомилися з тренерами, які будуть цього тижня працювати з ними, зацікавилися програмою запропонованих заходів. Жваво обговорили мету та завдання кампанії Global Money Week, підкреслили необхідність постійного покращення своїх знань з фінансової грамотності та фінансової безпеки.

Усіх бажаючих запрошуємо приєднуватися до участі у Global Money Week!