Бер

Відкриття Global Money Week

Кафедра економіки, менеджменту та фінансів та ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» долучилися до онлайн-відкриття Global Money Week – 2023.

З 20 березня по 2 квітня в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей, в якому беруть участь щороку більше 100 країн світу. В Україні координатором заходу є НБУ, який з цієї нагоди розробив низку заходів з фінансової грамотності, враховуючи різні вікові групи. Урочисте відкриття провели представники Міжнародної мережі фінансової освіти при Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСD). Під час онлайн-трансляції присутні мали змогу познайомитися з організаторами цьогорічного GMW, гаслом, метою, завданнями та основними нюансами кампанії.