Бер

Захід-тренінг «5 ключових принципів фінансової грамотності»

Кафедра економіки, менеджменту та фінансів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського продовжує плідно співпрацювати з ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського» у рамках кампанії  Всесвітнього тижня грошей.

21 березня 2023 року відбувся захід-тренінг на тему: «5 ключових принципів фінансової грамотності», який провела викладачка ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського» А. О. Подгорна. Тренінг супроводжувався яскравими прикладами із життя, сучасними онлайн- прийомами залучення слухачів. Здобувачі освіти активно долучалися до обговорення, ділилися своїми лайфхаками у сфері фінансів, бюджету, заощаджень та інвестування. Після тренінгу доцент кафедри економіки, менеджменту та фінансів Н. В. Данік провела цікаву квест-гру, за допомогою якої визначили, наскільки добре учасники заходу засвоїли правила фінансової грамотності.

GMW  триває, попереду ще безліч цікавинок та різноманітних активностей. Запрошуємо усіх приєднуватися!