789 ДЕНЬ ВІЙНИ

23
Бер
2023

Спортсмен Данило Коновалов виборов дві золоті медалі на Кубку України зі стрибків у воду

Кубок України зі стрибків у воду тривав з 13 до 18 березня у Центрі спорту «Ліко» в Києві. Змагання є першим етапом у відборі спортсменів до команди України на III Європейські ігри, що в червні 2023 року прийматиме Польща та на цьогорічний Чемпіонат світу з водних видів спорту, який відбудеться в липні в Японії.

За підсумками турніру майстер спорту України Данило Коновалов (студент кафедри фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського) став чемпіоном світу зі стрибків у воду, підкоривши метровий та трьохметровий трамплін.

Під час стрибків на однометровому трампліні Данило Коновалов 16 березня посів перше місце. Наступного дня здобув ще одне золото в синхронних стрибках разом Олегом Колодієм. Спортсмени набрали 363.24 бали.

Вітаємо з перемогою і бажаємо досягнення нових спортивних вершин!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.