Бер

До Всесвітнього дня поезії

Поезія – це діамант, величиною в слово…

21 березня викладачі кафедри германської філології Щербакова Олена та Нікіфорчук Світлана провели конкурс на кращого читця англійською мовою, присвяченого Всесвітньому дню поезії. У конкурсі взяли участь студенти 136 групи філологічного факультету. Вони підготували вірші своїх найулюбленіших поетів. Протягом свята лунали вірші Т. Гуда, Е. Дікенсон,
В. Шекспіра, лорда Байрона, Т. Свіфта, Ф. Велча, В. Вордсворта, Т. Шевченко.

Першокурсники мали змогу ознайомитися з кращими творами поетів та ще раз упевнились, що «поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

За більшістю голосів перше місце отримала Джанова Єлізавета.

Студенти Анастасія Неделько і Владислава Зозуля зайняли друге та третє місце.

Справжня поезія — безсмертна, погоджуються студенти, які взяли участь у заході. Це голос, який єднає серця.