Бер

Поезія єднає: захід до Всесвітнього дня поезії

21 березня 2023 року  у межах роботи Центру профорієнтаційної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню поезії, котрий відзначається щороку в день весняного рівнодення. Спікером виступила кандидат педагогічних наук, доцент Т. А. Лісовська, модераторами заходу – студенти 318 групи спеціальності 012 «Дошкільна освіта».

Мета заходу –  створення позитивного образу поезії як справжнього сучасного мистецтва. Студенти поділилися своїми  улюбленими рядками поетичних творів. Адже поезія єднає, вона відіграє особливу роль в житті людини та здатна передати найрізноманітніші почуття словами, які, можливо, важко знайти під час живого спілкування.

До заходу приєдналися майбутні абітурієнти, які брали активну участь у вікторині.