Бер

Воркшоп на тему: «Фінансова безпека та шахрайство»

Викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів В. В. Волошина-Сідей провела воркшоп на тему: «Фінансова безпека та шахрайство» для студентів ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського».

Захід відбувся у рамках кампанії GMW з метою формування у молоді компетенцій у сфері фінансової безпеки та навиків у боротьбі з різними видами фінансового шахрайства. Під час спілкування  обговорили сучасні види шахрайства та дієві поради щодо його попередження. У нагоді стала фінансова гра #шахрайгудбай (розроблена під егідою НБУ)- долаючи уявних шахраїв, учасники прокачали свої скіли у фінансовій грамотності.

Проведення подібних заходів є дуже дієвим методом профорієнтаційної роботи, який дозволяє ближче познайомитися з потенційними абітурієнтами та занурити їх у життя кафедри.