Бер
2023

Підготовка старшокласників Гур’ївського ліцею до складання НМТ з англійської мови

22 березня 2023 року старшокласники Гур’ївського ліцею Костянтинівської сільської ради Миколаївської області складали пробний міжпредметний тест з англійської мови, підготовлений і проведений викладачами кафедри германської філології
МНУ імені В. О. Сухомлинського. У заході взяли участь кандидат педагогічних наук, доцент Л. С. Добровольська, доктор педагогічних наук, доцент С. Г. Заскалєта, кандидат педагогічних наук, старший викладач І. В. Шевченко.

Під час зустрічі викладачі розказали про спеціальність «Середня освіта. Мова і література (англійська)», а також про типові завдання з англійської мови, які передбачаються тестом. Учні впоралися із завданнями і показали гарні результати. Вітаємо Артема Іванова, Тетяну Назаренко, Сергія Старащука, результати тестування яких виявилися найкращими.

Дякуємо нашій шановній колезі С. Л. Вовченко за приємну зустріч і плідну співпрацю. Бажаємо Вам і всьому педагогічному колективу Гур’ївського ліцею Костянтинівської сільської ради Миколаївської області міцного здоров’я, нових творчих успіхів та здобутків.