Бер
2023

Підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики студентів ІІІ курсу спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)»

21 березня 2023 року відбулась підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти ІІІ курсу спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)». Практика проходила у Миколаївському ліцеї імені М. Аркаса за дистанційною формою. Під час конференції студенти із захопленням поділились з викладачами кафедри музичного мистецтва, які входили до комісії, про свої здобутки, проведенні уроки, спілкування з учнями і ученицями 8-11 класів ліцею, а ткож про наставницю в ліцеї, вчителя-методиста, вчителя вищої категорії Т. В. Козку, яка допомагала їм на шляху подолання педагогічних труднощів.

Керівник практики від кафедри музичного мистецтва  – кандидат педагогічних наук, доцент Л. С. Аристова.