Бер

РЕЙТИНГ УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ 2023 РОКУ ВІД UNIRANK

UniRank опублікував рейтинг українських університетів 2023 року. До списку увійшли 181 ЗВО України. Цей рейтинг досліджує популярність вузів в Інтернет-просторі на основі незалежних веб-метричних показників, зібраних із авторитетних джерел.

За результатами оцінювання Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського посідає 80 місце серед вищих навчальних закладів України. Завдяки зусиллям та наполегливій праці керівництва, співробітників, викладачів та студентів нашого вищого навчального закладу ми можемо стверджувати, що МНУ імені В. О. Сухомлинського є лідером серед ЗВО Миколаївщини.

Інші вищі навчальні заклади Миколаївщини розташовані в рейтинговій таблиці таким чином: Чорноморський національний університет імені Петра Могили – 81 місце, Миколаївський національний аграрний університет – 91 місце, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова – 117 місце.

Детальніше за покликанням: www.4icu.org