Бер
2023

Семінар-практикум «Залучення учнівської молоді до рухової активності на основі удосконалення методики проведення заходів фізкультурно-оздоровчого спрямування в закладах загальної середньої освіти»

17 березня 2023 року магістри спеціальності 14.11 «Середня освіта (Фізична культура)» взяли участь у семінарі-практикумі “Залучення учнівської молоді до рухової активності на основі удосконалення методики проведення заходів фізкультурно-оздоровчого спрямування в закладах загальної середньої освіти”.

Захід організували і провели представники Миколаївського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з управлінням освіти Новоодеської міської ради.