Бер

Підсумкова конференція зі стажування за фахом

Відбулася підсумкова конференція зі стажування за фахом у магістрів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент» та 051 «Економіка». Студенти захистили свої звіти та поділилися враженнями стосовно здобутих компетентностей та навиків. За час стажування здобувачі вищої освіти вдало пройшли курс «Проектний менеджмент» на освітній платформі Prometheus та отримали сертифікати за результатами тестування. Всі студенти відмітили актуальність даного стажування та ознайомилися з іншими онлайн-курсами цієї платформи, що несуть практичну цінність для фахівців у економічній сфері.