Бер

Захист конкурсних робіт та Kahoot-гра до GMW

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів Н. В. Данік, В. В. Волошина-Сідей та викладач ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» А. О. Подгорна провели захід в межах GMW, що стосується захисту конкурсних робіт студентів: «Цікаві факти про гроші» та «Ідеї покращення фінансової грамотності молоді». Серед робіт наданих до конкурсу відмітили роботи наступних студентів: Ямпольської Каріни, Цибульської Ярослави, Шевченко Тетяни та Пархомова В’ячеслава. Після захисту робіт було проведено Kahoot -гру з питань фінансової грамотності, що були опрацьовані під час різнопланових заходів цього тижня GMW. Переможцем гри стала Цибульська Ярослава. Захід пройшов у цікавому форматі, студенти приймали активну участь, продемонстрували обізнаність та неабияку зацікавленість фінансовою тематикою.