Бер
2023

Викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів МНУ імені В. О. Сухомлинського В. В. Волошина-Сідей відвідала Спеціальний віртуальний тур для освітян з теми: «Історія грошового обігу України: таємниці скарбів та витоки заощаджень».

Мета проведення заходу – підвищення кваліфікації педагогів та надання допомоги у підготовці матеріалів для навчальних програм, семінарів, лекцій та уроків в межах навчальних дисциплін з фінансової грамотності, історії економічної думки, основи теорії грошей, історії грошового обігу, гроші та кредит, сучасні гроші, особливостей дизайну та створення грошей тощо.

Семінар проводив доктор історичних наук, старший зберігач фондів Музею грошей – Андрій Бойко-Гагарін. Здобуті знання будуть використані під час викладання дисциплін за ОП спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».