Бер
2023

Виховна година до річниці визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників

З нагоди річниці Дня визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів В. В. Волошина-Сідей провела виховну годину для студентів 379 групи.

Під час заходу поспілкувалися про події Другої світової війни та їх вплив на м. Миколаїв, особливу увагу приділили історичним подіям визволення міста від гніту фашистських загарбників. Переглянули відео-матеріал про подій тих часів («Урок пам’яті» від Центральної міської бібліотеки імені М. Л. Кропивницького). Присутні не оминули увагою події сьогодення. Вкотре Миколаїв і вся наша Україна бореться за свободу та незалежність вже від іншого агресора. Як тоді, так і тепер ми вільні та незламні. Разом до перемоги!