Бер

Лекція на тему: «Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами»

Викладачі та студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського прослухали лекцію для здобувачів освіти від гуманітарної організації «The HALO Trust» на тему: «Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами».

Інформація, одержана під час заходу, є вкрай актуальною та несе в собі неабияку цінність для кожної людини, адже наразі території держави, де проходили бойові дії,  які перебували під тимчасовою окупацією, несуть в собі мінну небезпеку. Знання правил поводження, ризиків, що пов’язані з вибухонебезпечними предметами, алгоритму дій при знаходженні небезпечних предметів може врятувати життя.

Дякуємо організаторам та лектору!