Бер
2023

Захист звітів з виробничої практики студентів ІV курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Відбувся захист звітів з виробничої практики з фінансів підприємств та оподаткування у студентів ІV курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Під час конференції студенти доповіли результати практики, відповідали на питання членів комісії.

Виробнича практика є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття навичок приймати самостійно рішення в реальних робочих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.