Кві
2023

Науковий семінар на тему: «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах»

31 березня 2023 викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів, кандидат економічних наук, доцент Рудь Інна Юріївна провела науковий семінар на тему: «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» на базі освітньої платформи Prometheus.

Семінар був присвячений якісній підготовці до проходження акредитації освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» на першому (бакалаврському) рівні спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхуванн»я Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. На семінарі обговорювались різні погляди щодо підвищення якості викладання, оновлення освітніх програм, про роль гаранта програми.

В результаті семінару було опрацьовано ефективні шляхи стимулювання та підтримки якісного викладання на рівні освітніх компонент (окремих курсів), освітньої програми й університету в цілому.