Кві

Виховний захід «Міста – Герої України»

У рамках медійної кампанії #Міста – Герої України доцент кафедри економіки, менеджменту та фінансів Н. В. Данік провела виховний захід, під час якого здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з історією міст, які називають Героями, та подіями оборони цих міст у 2022 році.

Присутні переглянули світлини руйнацій цих міст. Дійсно, втрати вражаючі, але велика кількість будівель вже відновлені. Болючим для усіх було обговорення саме оборони  Миколаєва, адже це місто є рідним для тих, хто тут проживає. Студенти розповіли про героїчні подвиги наших оборонців, які захищали кордони Украхни, вшанували пам’ять усіх полеглих у боротьбі з агресором хвилиною мовчання.

Пишаємося нашим народом, пишаємося тим, що вистояли. Разом до перемоги! Все буде Україна!