Кві

Методичний семінар «Ефективність діяльності ЗВО»

Відбувся черговий методичний семінар присвячений темі: «Ефективність діяльності ЗВО». Доцент кафедри економіки, менеджменту та фінансів Н. В. Данік з використанням сучасних засобів онлайн-освіти та комунікації провела семінар для співробітників університету, а також презентувала пілотний проект набору індикаторів (метрик), що будуть включені до переліку ключових показників ефективності оцінювання діяльності НПП, структурних підрозділів та відповідальних виконавців.

Під час семінару учасники обговорили такі питання:

1) узагальнені результати проведеного брейнстормінгу;

2) розподіл за профілями показників для досягнення стратегічних цілей з метою подальшого впровадження в діяльність університету КРІ;

3) презентація пілотного варіанту карти профілів та індикаторів за різними рівнями.

Семінар пройшов у жвавій та робочій атмосфері, плануються подальші зустрічі з окресленої тематики.