Кві

Академічна доброчесність

3 квітня 2023 року завідувач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Наталія Данік провела роз’яснювальну просвітницьку роботу з питань академічної доброчесності при написанні курсової роботи з дисципліни «Банківська система» для групі 379 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час конференції висвітлено питання щодо академічної доброчесності й навичок якісного академічного письма як важливих компетентностей здобувачів вищої освіти та запоруки якісної освіти. Розглянули актуальні аспекти Європейського досвіду дотримання академічної доброчесності та презентували сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів). Також надано інформацію про необхідність дотримання студентами при написанні курсової роботи основних положень: «Положення про курсові роботи (проекти) в МНУ ім. В. О. Сухомлинського» затвердженого наказом №506 від 26.11.2019 р.; пункту 9 «Положення про визначення системи та процедури внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського» затвердженого наказом №280 від 16.06.2016 р.; «Положення про академічну доброчесність здобувачів освіти та етикету академічних взаємовідносин у МНУ ім. В. О. Сухомлинського» затвердженого наказом №63 від 10.02.2020 р.