Кві
2023

Практичний інтенсив на тему: «Штучний інтелект: виклики та можливості для освіти»

Доцент кафедри економіки, менеджменту та фінансів Н. В. Данік пройшла практичний інтенсив на тему: «Штучний інтелект: виклики та можливості для освіти».

Метою інтернет-конференції було роз’яснення особливостей використання штучного інтелекту в освіті. Інформація актуальна для кожного педагога, адже допоможе з’ясувати, яким чином сучасні технології можуть допомогти під час навчального процесу.

Напрями інтенсиву:
     – «Використання ІКТ в освітньому процесі»;
     – «Наскрізні навички у професійній, діяльності педагога»;
     – «Інструменти та прийоми сучасного викладання».

Під час предметного інтенсиву Н. В. Данік набула таких компетентностей: професійні та загальні (навчання впродовж життя, інноваційність, цифрова, у галузі природничих наук, техніки і технологій тощо), які будуть використані під час освітнього процесу.