Кві

«Science popularization and research communication»

Викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів В. В. Волошина-Сідей взяла участь у вебінарі на тему: «Science popularization and research communication» у межах спільного проекту StarterNetwork стартап-інкубатора YEP та Тартуського університету, що реалізується за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку та Міністерства освіти і науки України. Під час вебінару В. В. Волошина-Сідей покращила компетенції у сучасних аспектах впровадження стартапів, що будуть використовуватися під час викладання дисципліни «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами» у межах освітньої програми спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».