Гру

Парламентські слухання «Правове забезпечення реформи освіти в Україні»

9 грудня 2015 р. у сесійній залі ВР України відбулися парламентські слухання «Правове забезпечення реформи освіти в Україні», до обговорення яких долучилася делегація від Миколаївської області. Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського представив завідуючий кафедри правознавства навчально-наукового інституту історії, політології та права, доктор юридичних наук, професор О. А. Кириченко, який подав на розгляд регламентну доповідь «Новітня доктрина безкоштовної та доступної чотирнадцятиступеневої освіти і науки».

ЗЛВАНА~1

Фото зліва направо: Голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Т. Д. Кремінь, завідуючий кафедрою правознавства МНУ імені В. О. Сухомлинського О. А. Кириченко, директор департаменту освіти, науки і молоді Миколаївської облдержадміністрації А. Б. Веліховська, заступник директора  департаменту О. О. Удовиченко та директор Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти В. І. Шуляр.

Редакція університету