Кві

Гостьова лекція: робота зі стейкхолдерами

11 квітня 2023 року на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів відбулась онлайн-зустріч у форматі гостьової лекції  із запрошенням   представника ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» начальника відділу продажів природного газу юридичним особам Борисовою Наталією.

Під час зустрічі дізналися про ринок природного газу в Україні, нормативну базу, як формується ціна газу,  схему роботи природного газу на ринку. Кожен із присутніх мав можливість поставити запитання пані Наталії та дізнатися про особливості функціонування ринку природного газу в Україні.

Дякуємо пані Наталії за організацію заходу та сподіваємося на подальшу співпрацю.