Кві
2023

Інформаційна зустріч «Допомога при складних обставинах та процедури вирішення конфліктних ситуацій»

12 квітня 2023 року відбулась інформаційна зустріч із здобувачами освіти, викладачами кафедри економіки, менеджменту та фінансів, посадовими особами університету, відповідальними за вказані напрямки роботи. Тема : «Допомога при складних обставинах та процедури вирішення конфліктних ситуацій».

До обговорення питань, пов’язаних із виникненням конфліктів та процедурами їх вирішення була запрошена доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Юлія Бабаян. Питання формування антикорупційної стійкості в українському суспільстві підняла у своїй доповіді уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, доцент, кандидат політичних наук Віра Ярошенко. Спікери і учасники зустрічі разом відпрацювали кейси щодо правильної поведінки та поводження під час виникнення конфліктів, обговорили до яких осіб (працівників університету) і при яких обставинах слід звертатися по допомогу. Усі присутні під час зустрічі отримали актуальну та корисну інформацію, мали можливість поставити питання та отримати змістовну відповідь.