Гру

Брейн-ринг «Інтелектуальне майбутнє України»

11 грудня 2015 р. на філологічному факультеті за ініціативи кафедри філології (прикладна лінгвістика) відбувся брейн-ринг «Інтелектуальне майбутнє України».

У заході взяли участь учні миколаївських ЗОШ №18, №19, №32, №35, №53, № 22, гімназії № 4, Першої української гімназії імені Миколи Аркаса та Миколаївського класичного ліцею, а також студенти всіх спеціальностей філологічного факультету.

Брейн-ринг відбувся у форматі інтелектуальних змагань між студентською та учнівськими командами. До складу журі ввійшли декан філологічного факультету Н. І. Василькова, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти В. І. Шуляр, військовослужбовець 79-ої окремої аеромобільної бригади С. Танасов, учитель-методист вищої категорії, учитель англійської мови спеціалізованої ЗОШ № 22 Г. М. Округ, заступник директора Першої української гімназії імені Миколи Аркаса з навчально-методичної роботи, старший учитель української мови та літератури І. О. Сідень, голова студентської ради університету В. Гавриліце.

За результатами конкурсів перемогу отримали команда студентів та збірна команда учнів – представників Першої української гімназії імені Миколи Аркаса, а також шкіл № 19, 32. Переможцям вручено кубки, а учасникам – подарунки на згадку про цікаву гру.

Прес-центр філологічного факультету