Гру

Університетський десант у Баштанці

10 грудня 2015 р. за ініціативи кафедри української мови і літератури філологічного факультету відбулася зустріч із випускниками шкіл Баштанського району. До цієї акції долучилися й інші факультети університету – механіко-математичний, фізичної культури та спорту, біологічний, дошкільної та початкової освіти, педагогіки та психології.

Захід організований за сприяння Баштанського районного відділу освіти. Викладачі та студенти проінформували майбутніх абітурієнтів про переваги навчання у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського за різними напрямами підготовки і спеціальностями та умовами вступу до них.

Створенню дружньої атмосфери сприяли українські пісні й танці у виконанні студентів філологічного факультету, які продемонстрували багатогранність їхнього таланту, креативність і творчий запал.

Прес-центр філологічного факультету