Кві

Методичний семінар

14 квітня 2023 року відбувся методичний онлайн семінар, організований завідувачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів, доцентом Н. В. Данік, у рамках роботи над розробкою показників ефективності діяльності НПП. Тема заходу: «Оприлюднення кінцевого варіанту розробленої карти індикаторів (метрик) ключових показників ефективності з урахуванням всіх пропозицій з представленням конкретного прикладу розрахунку ефективності НПП обраної кафедри».

Під час інтенсиву розглянули наступні питання:
     1. узагальнені результати проведеного брейнстормінгу;
     2. презентація карти індикаторів (метрик) ключових показників ефективності НПП.

У процесі обговорення організатор та учасники плідно співпрацювали у напрямку тематики. Дякуємо Наталії Вадимівні за проведену колосальну роботу та цікаво поданий матеріал.