Кві

Виховний захід до Дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Чорнобильська катастрофа 26 квітня 1986 року – один з найтрагічніших днів в історії України.

Викладачі та студенти кафедри економіки, менеджменту та фінансів зустрілися, щоб згадати страшні події цього дня та вшанувати пам’ять героїв – ліквідаторів катастрофи. Під час заходу поспілкувалися про наслідки Чорнобильської катастрофи для України та людства, передивилися відео-матеріали про ці події: «Чорнобиль, як це було» та «Місто Чорнобиль. Чи є життя серед радіації».

Ця подія стала однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті.